Petice na podporu pronásledovaných křesťanů končí

Zítřkem uplyne poslední ze dnů vyhrazených pro sběr podpisů pod Petici na podporu pronásledovaných křesťanů, na jejíž organizaci se náš časopis podílel společně s Mladými křesťanskými demokraty a o. s. Res Claritatis. Děkujeme všem, kteří nám se sběrem podpisů pomohli, a vyzýváme je, aby nám, pokud tak ještě neučinili, podpisy co nejrychleji poslali (dopravili). Mají na to ještě 14 dnů. Poté petici uzavřeme, vyhlásíme konečný počet podpisů, vyjádříme několik konkrétních díků a zhodnotíme, čeho jsme s peticí a akcemi souvisejícími s ní dosáhli.

Ignác Pospíšil

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány, nicméně berte na vědomí, že diskuse má takový objem, že správci ji často nestíhají pročíst celou.

4 Responses to Petice na podporu pronásledovaných křesťanů končí

  1. BERAN píše:

    To si takhle zajde do mešity pohovořit o Spáse.

    A už po vás pase ideopolicie a jdete na popraviště.

    http://asmarino.com/press-releases/971-eritrean-christian-on-death-row-in-saudi-arabia

  2. Felix píše:

    No, já jsem přesvědčen, že sionisti to brzy (nejvýš dva roky) spustí, teče jim voda do bot. Jen nevím, jaká bude záminka. Určitě do toho budou chtít zatáhnout křesťany – křesťan Obama a Sarkozy a Caneron, křesťanka Merkelová nebudou nic namítat. US už přestaly dodávat zbraně do Libanonu. A vyhrajou a nastane lido demo téměř všude.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: