Modlitby za nejmenší

Ve svém článku Jak můžem pomoci hnutí pro-life? I aneb Nic neumím, nemám čas a nemám peníze jsem se zmínil o tzv. Kruciátě. Tato iniciativa hnutí pro-life doznala v poslední době určitých změn, rozšířila svůj záběr a byla přejmenována na Modlitby za nejmenší. Vede ji a organizuje P. MUDr. Jiří Korda, který ji i reprezentoval na přehlídce pro-life organizací a aktivit před letošním Pochodem pro život.

Iniciativa nedávno zprovoznila nové stránky na adrese http://www.modlitbyzanejmensi.cz. Vypadají sice zatím poněkud stroze a úřednicky, nicméně informační účel plní dobře. Vedle původní modlitební kruciáty za nenarozené děti (Modlitba za život) přibyly ještě další dvě modlitební aktivity: Duchovní adopce počatého dítěte (modlitba za konkrétní dítě) a Modlitba sv. Jany Berretta-Molla (modlitba za zdravotníky a pacienty).

Více se o iniciativě jistě dovíte na každoroční pouti Modliteb za nejmenší, která proběhne 19. června 2011 na Svatém Kopečku u Olomouce, samozřejmě za účasti otce Kordy. Mše celebrovaná biskupem Hrdličkou začne v 10:30. Duše a hvězdy vyzývají své čtenáře k účasti na Modlitbách za nejmenší i na této pouti.

Ignác Pospíšil

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce.

Příspěvky příliš vzdálené tématu a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány, nicméně berte na vědomí, že diskuse má takový objem, že správci ji často nestíhají pročíst celou. To, že nějaký příspěvek přežívá delší dobu, neznamená, že je redakcí schvalován.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: