Modleme se za naše pronásledované bratry

Asia Bibi

Na konci Adventu, jakož i o samotných Vánocích, bychom neměli zapomínat na naše bratry a sestry, kteří ve svých zeních čelí systematickému pronásledování a nemohou Vánoce svobodně slavit, protože třeba ani nemají kněze a shromáždit se ke společné modlitbě pro ně znamená riskovat život.

Modleme se za ně, aby vytrvali ve své víře a aby se jim vyhnulo zbytečné utrpení. A opravdu vážně se zamysleme nad tím, jak bychom jim mohli pomoci a jak přinutit naše drahé (to není ironie, jsou opravdu velmi drazí), líné a neschopné politiky, aby i oni, tento stát a nadstátní spolky, jichž je ČR členem, také započali něco dělat.Modleme se za naše pronásledované bratry a sestry všude po světě, ať už je pronásledují a vraždí ateisté a komunisté (Severní Korea, Čína, Vietnam…), muslimové (Indonésie, Pákistán, Afghánistán, Irák, Írán…), přívrženci různých východoasijských náboženství (Indie, Srí Lanka …) či kdokoliv další. A nezavírejme oči před zlem, které je na nich pácháno.

Ignác Pospíšil

Poznámka:

Aktuální informace ohledně Asie Bibi, křesťanské matky pěti dětí odsouzené k smrti na základě zločinného pákistánského zákona o rouhání, říkají, že je na tom velmi špatně a prosí, aby se za ni křesťané modlili. Je už navíc nanejvýš pravděpodobné, že se soudci pákistánského nejvyššího soudu rozhodli, že nejlepší způsob, jak vyřešit její kauzu, je čekat se zahájením slyšení ve věci jejího případu tak dlouho, až ve vězení zemře. Prosím tedy, abyste ve svých modlitbách mysleli i na ni.

One Response to Modleme se za naše pronásledované bratry

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: