Je to v úhlu pohledu

Média napříč světem básnila nad projevem Billa Clintona při představení Baracka Obamy coby staronového stranického kandidáta na post prezidenta USA, který údajně vyděsil republikány a Obamovi vyhrál volby. Nu, na naprosto nekritický obdiv mediálních expertů vůči Clintonovi i Obamovi jsem už zvyklý.

A protože oni to neudělají, dovolím si vám stručně a snad i výstižně ukázat, jak vidí nejen průměrní republikáni, ale rovněž i velká část nezávislých voličů, onen báječný Clintonův projev a projev Barracka Obamy. A jak ho časem, až vystřízliví, uvidí i nejeden inteligentní demokrat…

Clinton

Včera

Já nikdy neměl sex s Monikou Lewinskou!!
(…)
Dobře, připouštím, že hodně záleží na tom, jak si nadefinutejeme sex…

Dnes

Barack Obama rozhodně není prezident, který selhal!!
(…)
OK, připouštím, že hodně záleží na tom, jak si nadefinujeme selhání…

A Barack Obama?

Slibuji, že se ve svém druhém prezidentském termínu pokusím splnit alespoň něco z toho, co jsem sliboval splnit v tom prvním!
(…)
Tentokrát mi můžete věřit!

8 Responses to Je to v úhlu pohledu

 1. vonrammstein píše:

  …vyhrál Obamovi volby, ne ObamovY, ve druhém pádě, leda byste mluvil staročeštinou. Jinak soulad.

 2. Karol Dučák píše:

  Priznám sa, že som spočiatku veľmi fandil Barackovi Obamovi a tešil som, keď sa Obama stal americkým prezidentom. Tento človek ma však sklamal tak hlboko, ako vari žiaden iný americký prezident. Myslel som pôvodne, že zvolenie Obamu za amerického prezidenta bude veľkou historickou satisfakciou pre černochov. Ale chyba lávky! Je jedno, či černoch, alebo beloch – dajte človeku moc a stane sa netvorom bez ohľadu na farbu pleti.

 3. honzah píše:

  Můj komunistický děda vždycky říkával, že americkáý ,,volba prezidenta´´ je jen divadlo. Až při pohledu na dvojici Obama – Romney mu dávám za pravdu.

 4. jiří Gebert píše:

  Republikáni reprezentují dnes bělochy nad 60 a zájmy nejbohatších 0,1 procent obyvatel.Myslíte,že je to v pořádku aby blokovali pokusy Baraka o sociální rovnováhu?To prosím nemám od komunistů ale ze Economistu a od německých CSU politiků.Asi jstre neposlouchal projev papeže který odsoudil finanční kapitalismus(myslel investiční basnkéře).Asi nevite,že ministerský předseda Bavorska řekl,že vláda trhu bez morálky je zločin.Nežijeme za železnou ale v jazykovou a informační ohrádce českých tzv konzervativních stran.
  Konzervativní ale neznamená být aslepený a hluchý.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: