Francie: Proti policejnímu státu už i policisté

„Pendrek“ Hollande

Ve světě i ve Francii samotné roste odpor proti praktikám policejního státu, které zavádí prezident Hollande za účelem potlačení politických oponentů, především pak odpůrců sodomitských svazků a s nimi související legislativy.

K mezinárodním protestům, kterým dominuje především prohlášení 24 členů Parlamentního shromáždění Rady Evropy (více ZDE), a protestům statisíců prostých Francouzů se už přidávají i otevřené projevy nesouhlasu ze strany samotných policistů, kteří odmítají být Hollandeho „politickou policií“ a pronásledovat lidi i jen pro čistě pokojné vyjádření nesouhlasu s Hollandeho prosodomitskou politikou (jako je například nošení trička se symbolem tradiční rodiny).

Už i sami policisté – včetně vysokých důstojníků – upozorňují na to, že jsou nuceni brutálně zasahovat proti pokojným demonstrantům protestujícím proti sodomitským svazkům a adopcím homosexuálními páry a dávají to do ostrého kontrastu s velmi ohleduplným zacházením se zločinnými živly a účastníky násilností. A dodávají, že se na těchto špinavostech odmítají podílet.

Modleme se za statečné francouzské obhájce rodiny, jakož i za statečné policisty ochotné vzepřít se zločinným rozkazům prezidenta Hallandeho. Ať vytrvají a přivedou události ve Francii ke zdárnému konci.

Ignác Pospíšil

6 Responses to Francie: Proti policejnímu státu už i policisté

 1. cinicius píše:

  Vyšlo i na autorově iDnesáckém blogu, kde je možno podpořit příspěvek kliknutím: http://ignacpospisil.blog.idnes.cz/c/352414/Francie-Proti-policejnimu-statu-uz-i-policiste.html

 2. Jenda píše:

  Modlete se zároveň za všechny ty homosexuápní páry, proti kterým protestují pokojní demonstranti, neboť i ty homosexuální páry chtějí pokojný život a kteří chtějí zajistit případně i pokojný život těm, které adoptují.
  I tady totiž platí: miluj svého bližního jako sebe sama.

  • cinicius píše:

   Milovat bližního neznamená podporovat ho v jeho hříších – právě naopak, láska k bližnímu nás nutí k tomu vytýkat mu je a snažit se ho přivést na správnou cestu. To samozřejmě platí i v případě tak těžkých hříšníků, jako jsou sodomité.

   A stejně tak je naší povinností bojovat proti zlu, které naši bližní páší, abychom před ním ochránili jejich oběti (v tomto případě děti, které mají skončit adoptovány do sodomitských parodiích na manželství, které jim už ze své definice nemohou poskytnou zdravé prostředí pro růst).

   Samozřejmě se budeme modlit za i za všechny sodomity – aby se obrátili a nalezli sílu bojovat se svými chorobnými sklony. Protože to, že někdo se narodil jako homosexuál, ještě neznamená, že by měl být sodomitou.

 3. Markus píše:

  Holande je slobodomurár, plniaci slobodomurárskú agendu:
  http://gloria.tv/?media=462969
  http://gloria.tv/?media=432600

 4. […] Policejní stát prezidenta Hollandeho se stává terčem kritiky ze zahraničí i ze strany samotných francouzských policistů. Více ZDE. […]

 5. […] rodiny ze strany francouzské vlády, o němž jsme na těchto stránlách již psali ZDE, ZDE a ZDE. O této akce se ovšem média příliš nešíří, navíc došlo i k tomu, že Akci […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: