Akce D.O.S.T. znovu k událostem ve Francii

Již půl roku probíhají po celé Francii veřejné protesty proti přijetí zákona, který přiznává homosexuálním svazkům status manželství, včetně práva na adopci dětí. Návrhu zákona nepředcházela potřebná společenská diskuse a prosazen byl proti vůli většiny občanů. Protestní demonstrace v ulicích francouzských měst (pařížské demonstrace se účastnil milion protestujících!) vláda tvrdě potlačuje a to za použití nejhrubšího policejního násilí.

Starostové francouzských měst odmítající „oddávat“ stejnopohlavní páry čelí tvrdému trestnímu stíhání a za pouhé nošení trička s vyobrazením normální rodiny, které se stalo rozšířenou formou pokojného protestu, jsou lidé policií na ulicích zadržováni a perzekvováni. Mladý demonstrant Nicolas Busse byl za to dokonce odsouzen k několikaměsíčnímu vězení. Historik a spisovatel Dominigue Venner byl arogancí státní moci dohnán až k „palachovské“ sebevraždě.

Francouzské vládě je však mínění veřejnosti, včetně jejích voličů, zjevně zcela lhostejné.  Jejím cílem je prosadit a udržet homosexualistickou agendu za každou cenu, i za cenu ztráty popularity, bombardování demonstrantů slzným plynem či střelby gumovými projektily.

Vzdor tomu protesty dále pokračují, připojují se k nim stále další a další aktivisté. Nejnověji i policejní odbory, které vydaly prohlášení, ve kterém policisté odmítají být nadále nástrojem vládního politického útlaku!

Ze zahraniční perspektivy je velmi znepokojivým faktem, že si francouzská vláda dokázala svým vlivem zajistit mlčení téměř všech evropských médií, takže veřejnost v jiných zemích je o tomto dění   informována minimálně, prakticky jen prostřednictvím internetu.  Mlčí  mainstreamové deníky, televizní zpravodajství, investigativní novináři  i, jindy tak přecitlivělí, lidsko-právní aktivisté.

Není k dispozici dostatek času ani potřebných informací, aby bylo možné odpovědět na otázku proč se tak vlastně děje, lze jen konstatovat, že se tak v největší evropské zemi děje a že k uvedeným praktikám francouzské vlády nelze mlčet. A to tím spíše ne, že podobné tendence zneužívat represivní orgány proti právům a svobodám občanů o sobě v poslední době dávají vědět i v České republice.

Akce D.O.S.T. se k událostem ve Francii poprvé jasně vyjádřila již v květnu tohoto roku, vzhledem  k popsanému vývoji  se však musí znovu k dané problematice vrátit a vyslovit svůj hluboký nesouhlas s totalitními postupy a metodami současné vlády Francouzské republiky a jejího prezidenta!

Neexistuje žádné objektivní právo homosexuálních párů adoptovat si děti a usurpovat si pro své soužití starobylý název manželství. Naopak existuje nezadatelné právo občanů protestovat proti zákonu, který nejen že vychází vstříc svévolně stanovovaným požadavkům homosexualistických skupin a nutí volené starosty, aby se, pod hrozbou sankcí, podíleli na inscenaci homosexuálních „sňatků“, ale především ignoruje přirozený zájem adoptivních dětí nalézt domov ve standardním rodinném prostředí, jež odpovídá tradičním sociálním a kulturním vzorcům západní civilizace.

Akce D.O.S.T. naopak vyjadřuje své upřímné sympatie statečnosti a vytrvalosti protestující francouzské veřejnosti a symbolicky se k jejím protestům připojuje.

V Praze 23. července 2013

Mgr. Michal Semín, předseda

Mgr. Petr Bahník, místopředseda

Poznámka redakce: Nikolas Busse byl mezi tím soudem druhé instance propuštěn a jeho rozsdudek byl zmírněn na pokutu 3000 eur.

6 Responses to Akce D.O.S.T. znovu k událostem ve Francii

 1. václav píše:

  Pochybuji že by se francouzská vláda musela nějak zvlášť namáhat, nebo dokonce někoho podplácet, aby dosáhla mlčení sdělovacích prostředků. Spíš v tom vidím takový automatický bonus.

 2. MS píše:

  Francie přinesla novou módu a to masové používání ocelových teleskopických obušků proti veřejnosti. Tato zákeřná zbraň byla dříve jen ve výbavě tajné policie a nikoliv běžných jednotek „těžkooděnců“. Paradoxem je, že tenký a kratší teleskop na fotkách „vypadá dobře“ a poměrně nenápadně, ve srovnání s tlustší tonfou. Znalí věci dávají teleskop na roveň třeba dýkám. Avšak doporučují : „vyvaruj se úderům do hlavy, jelikož bys dotyčného pravděpodobně zabil. Opět se musíš zaměřit na ruce a nohy, silnějším úderem mu můžeš zlomit ruku nebo nohu.“
  Jak dokazují záběry z Paříže (a později i z Českých Budějovic) údery na hlavu se rozhodně nijak nešetřilo.
  Po mlácení lidí ve Francii jsem čekal za jak dlouho kosmopolité zavedou tyto metody i u nás. A moc dlouho to opravdu netrvalo.
  http://revolta114.blogspot.de/2013/05/francie-policie-nasilim-rozhani.html

  • Pan Contras píše:

   Teleskopický obušek patří i do mojí výzbroje. Vřele doporučuji pro případnou nevyprovokovanou férovku.

   • solipso píše:

    Jak ho nosíte? Mně připadá hrozně neskladný.

   • Pan Contras píše:

    Venku zásadně v rukávu (to v chladnějším období, jinak v zadní kapse kalhot. Ve ferovkových lokalitách je třeba jej mít akčně k dispozici a ne ho začít tahat, když je pozdě.

    Dcera navíc vlastní jiný zajímavý nelethální a nepalný domlouvák made in China.

 3. […] rodiny ze strany francouzské vlády, o němž jsme na těchto stránlách již psali ZDE, ZDE a ZDE. O této akce se ovšem média příliš nešíří, navíc došlo i k tomu, že Akci D.O.S.T. […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: