Akce D.O.S.T.: Otevřený dopis primátoru Hudečkovi

Tomáš Hudeček (TOP 09)

I díky vám již nemůže v konzervatismus a pravicovost TOP 09 věřit vůbec nikdo!

Otevřený dopis  Akce D.O.S.T.  primátoru Hl. města Prahy Tomáši Hudečkovi ve věci jeho záštity  „festivalu“ Prague Pride

Pane primátore,

před několika dny jsme se dozvěděli, že také vy, ve stopách svého předchůdce B. Svobody a starostky Prahy 2 Jany Černochové, poskytujete svou oficiální záštitu homosexualistickému „festivalu“ Prague Pride. Jsme tímto vaším rozhodnutím zklamáni, nikoli však překvapeni.

Politická strana TOP 09, kterou representujete, založila svou image na konzervativně pravicové rétorice, díky níž jí v minulosti mnozí naivně dávali své hlasy, podporovali jejího knížecího kandidáta v prezidentských volbách a někteří do ní dokonce vstupovali. Vrcholní představitelé této strany bohužel opakovaně prokázali, že hodnoty, na které vábili své příznivce, chápou jako pouhou propagandu, jíž se nehodlají v praxi řídit.

Jak píšeme, nejsme vaším krokem překvapeni, zklamáni však ano. Jelikož se zpráva o vaší záštitě objevila poměrně pozdě, mohla v nás vzklíčit naděje, že se třeba přece jen pokusíte být tím, zač se spolu se svými stranickými vůdci vydáváte a odvážíte se „záštitu“ homosexualistům neposkytnout. Bohužel, žádné překvapení se nekoná. Zařadil jste se do zástupu konformních, ideově mělkých, kariérních figur, které vědí, co se v multikulturním světě patří.

Letošní ročník Prague Pride má přitom v našich očích zvlášť odpudivý podtón. Nejen že bude, jako každoročně, exhibicí nepřirozenosti (a často i obscénností), ale nutně bude také připomínkou triumfu nadnárodní homosexualistické lobby, která nedávno svým vlivem na francouzskou socialistickou vládu prosadila ve Francii legalizaci homosexuálních „sňatků“ s právem adoptovat děti. Stalo se tak navzdory masovým protestům francouzského obyvatelstva, na které socialisté opakovaně reagovali brutálními policejními zásahy! Pouliční křepčení účastníků letošní Prague Pride se v tomto kontextu jeví jako bakchanální oslava politické zvůle a násilného umlčování oponentů!

Svou záštitou jste tedy, pane primátore, vyjádřil nejen podporu ideologii homosexualismu, pramálo slučitelnou se sebeprezentací TOP 09 jako tzv. strany slušných lidí, ale také svou lhostejnost k aktuálnímu perzekvování francouzských, tradičněji cítících občanů ze strany socialistické vlády, ne-li přímo tichý souhlas s ním.

Jako představitelé sdružení, které usiluje o obranu tradičních hodnot i občanských práv a svobod, takový postup samozřejmě co nejrozhodněji odmítáme a považujeme jej za zradu všech, kteří uvěřili vaší straně deklarovanou slušnost a pravicovost.

V Praze dne 9. srpna 2013

Mgr. Michal Semín, předseda

Mgr. Petr Bahník, místopředseda

www.akce-dost.cz

4 Responses to Akce D.O.S.T.: Otevřený dopis primátoru Hudečkovi

 1. Cathleen píše:

  Tento týden je Pochod pro rodinu. Organizuje také něco D.O.S.T.?

 2. Michal Semín píše:

  Ano. Veškeré informace jsou k dispozici zde: http://www.akce-dost.cz
  Náš hlavní protest proběhne v pátek 16. 8. od 19h před francouzskou ambasádou na Kampě. Určitě nás, Cathleen, přijďte podpořit!

 3. Roman píše:

  Mohl bych Vás poprosit o detailní argumentaci, z níž vyvozujete nepřirozenost homosexuality a její zápoveď v Bibli? Děkuji!

 4. Petr Gabriel st. píše:

  Pánové Semín a Bahník se dosti zásadně mýlí v jedné věci. Rétorika Top09 nebyla nikdy konzervativní a tudíž nemohla být ani pravicová. Takto lze Top09 hodnotit leda zpozic marxistické politologie. Rétorika Top09 vždy byla individualisticky liberální, praxe pak tvrdě a bezskrupulózně pragmaticá. Vždy byla neštěstím pro konzervativně smýšlející, většinou křesťanskou část společnosti. Menšině to bylo jasné okamžitě, Větší část konzervativců sedla na lep a dala 19%-ní podporu. Snad již všichni dostatečně prohlédli a udělají opravu náměru i odměru. Jinak ale mají oba pánové naprostou pravdu a to co napsali je na potlesk!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: