Podpořte rodinu a zdravý rozum

Prorodinné tričko

Vyzývám čtenáře našeho časopisu, aby (mohou-li) v pátek a v sobotu podpořili akce obhajující tradiční rodinu a přinesli tak alespoň špetku zdravého rozumu do „týdne sodomitů“, který charakterizuje na jedné straně mohutná manifestace a propagace sodomie v ulicích Prahy i v médiích, na straně druhé pak systematické potlačování „vadných názorů“ na tuto problematiku a neinformování o prorodinných akcích.

Proto znovu upozorňuji na akci Braňme se duhové totalitě, kterou v pátek večer pořádá před francouzskou ambasádou Akce D.O.S.T. V tomto případě jde nejen o reakci na nechutnou Prague Pride, ale rovněž na brutální pronásledování obhájců rodiny ze strany francouzské vlády, o němž jsme na těchto stránlách již psali ZDE, ZDE a ZDE. O této akce se ovšem média příliš nešíří, navíc došlo i k tomu, že Akci D.O.S.T. nebyly vylepeny již zaplacené plakáty k tomuto tématu.

V sobotu pak následuje Pochod pro rodinu (zač. 12:30), který pod záštitou České biskupské konference a kardinála Duky pořádají Mladí křesťanští demokraté. O té se už některá média spoře zmínila, ovšem nějaké objektivní a plnohodnotné informace jsou i zde spíše výjimkou.

Klasickým příkladem, jak si příznivci sodomitů představují férový přístup v této věci, je naše drahá veřejnoprávní televize, která nám na jedné straně poskytla neúměrně velkou porci sodomitské propagandy, na druhé straně článek Ferdinanda Peroutky, jr. nejenže nemohl vyjít na Peroutkově blogu na stránkách ČT24, ale dokonce se proslýchá, že Peroutkovi nakonec možná vynese ukončení spolupráce a zrušení celého blogu. Nestačí tedy jen naprosto nevyvážené informování, zdá se, že podle některých představitelů ČT24 musí být oponenti sodomitů z veřejného prostoru úplně eliminováni.

Právě vzhledem k poslednímu odstavci výše mne ještě více než dříve mrzí, že se nakonec nemohu obou výše zmíněných akcí zúčastnit. Tak vyzývám alespoň ty, co přijít mohou: Přijďte a dejte najevo, že v této zemi i přes vešekeré masívní vymývání mozků stále ještě žijí slušní a zdravě uvažující lidé, kteří pořád dobře vědí, co znamenají ty enormně důležité pojmy rodina, manželství a mravnost.

Ignác Pospíšil

Poznámka: Pokud by se našel někdo, kdo by z těchto akcí napsal pro DaH reportáž, budu jen rád.

 

 

 

One Response to Podpořte rodinu a zdravý rozum

  1. Jan Čáka píše:

    Škoda že jsem tam nebyl.No když jsou ty dovolené.Příštího Pochodu pro rodinu se pokusím zůčastnit.Jsem rád že mnoho lidí není lhostejných a že se nebojíme ozvat a společně s Božím požehnáním někam jít nebo to aspon podpořit modlidbou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: