Naši noví Hitlerové

Člověk může dnes už jen zírat, co všechno si vrcholní představitelé Západu nedovolí, jak samozřejmě a nenuceně se stávají trapnými Hitlerovými epigony a s naprostým klidem podporují a páchají válečné zločiny a zločiny proti lidskosti. Tytéž zločiny, za které byli souzeni a odsouzeni nacisté Norimberským tribunálem a za které jsou ještě dnes souzeni např. představitelé Srbů a Chorvatů z časů válek v bývalé Jugoslávii.

Obama, Kerry, Hollande, Cameron a další nejenže zcela nepokrytě páchají zločin přípravy útočné války, ale i metody, které k tomu používají, jsou vpravdě hitlerovské (či stalinovské, chcete-li). Nikdo příčetný přece nemůže věřit, že chemické zbraně nasazené v Sýrii použili Asadovi vojáci. Proč by to dělali, když válku zatím jasně vyhrávají a tento incident jim může jedině uškodit?

Incident s nasazením chemických zbraní prospěje jedině tzv. rebelům, respektive Západu a jeho arabským spojencům, protože může (a nepochybně má) posloužit Západu jako záminka pro přímé vojenské angažmá na straně teroristů a radikálních islamistů, kteří už beztak dlouho přežívají jen díky jeho logistické podpoře. Zjevně tedy jde o klasický útok pod falešnou vlajkou (stejně jako komunisty prefabrikovaný „mainilský incident„, nacisty fingovaný útok Poláků na vysílač v Gliwicích či minometný útok v Sarajevu, při němž Bosňáci zmasakrovali vlastní civilisty na tržnici, aby vyprovokovali NATO k útoku na Srby). Bushovy slavné a nikdy nenalezené zbraně hromadného ničení (ZHN) v Iráku vypadaly (a dodnes vypadají!!) stokrát věrohodněji než to, co nám pyšný nositel Nobelovy ceny míru Obama a jeho banda servírují dnes.

Jedinou zajímavou otázkou proto pro mne je, zda se toto divadlo s chemickými ZHN zinscenované pro formální odůvodnění otevřené agrese proti suverénnímu státu, který k ní neposkytl žádný legitimní důvod, obešlo bez přímé účasti Západu, či zda tento musel povstalcům s jeho přípravou pomoci…

Kdo sleduje pravidelně zprávy, ten ví, že ZHN už byly v konfliktu v Sýrii nasazeny – letos na jaře. Už tehdy Západ vystartoval na Asada a chystal se to použít jako záminku k útoku – nicméně scénář se zadrhl, když vyšetřovatelé z OSN dospěli k závěru, že stopy nevedou k Asadovi, ale spíše k tzv. „rebelům“ (viz ZDE). Kteří samozřejmě tyto zbraně mají, protože se jim podařilo obsadit minimálně jednu z vojenských základen, kde byly skladovány. Nemluvě o tom, že určité primitivní varianty těchto zbraní si klidně mohou vyrobit nebo dovézt. Po zjištění, že falešná vlajka selhala, nastalo ticho po pěšině. Západ totiž naprosto kašle na to, jestli v Sýrii byly či nebyly použity ZHN, zda tam umírají civilisté. Hledá jen záminku pro útok na Sýrii a gradaci konfliktu, která samozřejmě přinese ještě mnohem více mrtvých civilistů.

Koneckonců – bez Západu a jeho arabských spojenců by dnes už v Sýrii žádná válka a zabití civilisté nebyli. Kdo konflikt trochu sleduje, ten ví, že 80-90 % syrských obyvatel stojí za Asadem, minimálně na úrovni „raději Asad než islamističtí masoví vrazi a teroristé“. Hlavní bojové síly tzv. rebelů netvoří syrští povstalci, ale žoldáci a islamističtí teroristé sebraní a placení z arabských zemí. Bez podpory Saudské Arábie, Západu a Al Kájdy by rebelové vydrželi válčit stěží pár týdnů. Už dávno by nebylo občanské války, pokud by ta vůbec někdy začala. Nebylo by genocidy syrských křesťanů a alávitů, kterou oni Západem podporovaní „demokratičtí povstalci“ páchají všude, kam dosáhnou, za ostentativního nezájmu jinak tolik soucitných západních humanistů.

Pokud by svět byl opravdu spravedlivý, skončili by Obama, Kerry, Hollande, Cameron a další vůdci západu za své syrské angažmá před mezinárodním tribunálem a byli odsouzeni za podporu a páchání válečných zločinů a zločinů proti lidskosti, jako jsou příprava útočné války a genocida. Ale svět spravedlivý není, takže naděje na takový závěr jsou pramalé. Jediné, co nám tak zbývá, je vědomí, že Bůh jim to už spočte.

Každopádně ale považuji za správné vyzvat vás k modlitbám za mír a spravedlnost pro Sýrii, za naše bratry a sestry v Sýrii a za pád či nápravu zločinců, kteří dnes vedou Západ po Hitlerově stezce. Bože, smiluj se nad nimi i nad námi!

Ignác Pospíšil

17 Responses to Naši noví Hitlerové

 1. cinicius píše:

  Vyšlo i na autorově iDnesáckém blogu, kde lze článek podpořit kliknutím… http://ignacpospisil.blog.idnes.cz/c/358445/Nasi-novy-Hitlerove.html

 2. Rasťo KRUPKA píše:

  veľmi správne, máme tu spojenectvo alkájdy s najsilnejšími krajinami sveta.

 3. Tomáš píše:

  Tak nějak mi to připomíná boj USA a SSSR, tedy pardon, dnes Ruska. Rusko podporuje Asada, jak se zdá z reakce na oznámení vojenské intervence, USA a spojenci zase povstalce. Nezažili jsme něco podobného několikrát už ve 20 stol.?

 4. F. K. Ladislav píše:

  Dobře napsané. V sobotu je v Praze ve 13 h na Václaváku demonstrace na podporu Sýrie. https://www.facebook.com/pages/Evropsk%C3%A1-fronta-solidarity-pro-S%C3%BDrii/195019890621931

  • Strahovský jáhen píše:

   Ruce pryč od Syrie. Jakákoliv vojenská intervence může mít nedozírné následky, USA nevyjímaje. Obama si myslí, že na Arlingtonském hřbitově je ještě dost místa. Rozumný člověk nekouří a neodhazuje špačky v prachárně. Vzpomeňme jaké následky měl sarajevský atentát na následníka trůnu Ferdinanda d’Este pomateným Srbem Gavrilo Principem.

 5. Markus píše:

  Obama, Kerry, Hollande, Cameron a další vůdci západu…. sú len bábkami v rukách slobodomurárstva a iluminátov, ktorý naplánovali NOS – Nový svetový poriadok. „Budovanie“ tohoto poriadku zacalo francúzkou revolúciou, bolsevickou revolúciou, 1. sv. vojnou, 2. sv. vojnou, odkrestancením Europy, koncilovou revolúciou v cirkvi, politickou, ekonomickou krízou, prírodnými pohromami, ktoré sú výsledkom manipulácie pocasia, no a teraz treba dotiahnút posledný bod programu iluminátov a to vyvolanie svetového konfliktu s cielom znízenia populácie ludí na zemi a poriadným chaosom a nicením, z ktorého povstane Nový Svetový Poriadok – Novus Ordo Seclorum.
  Ved len vo fran. vláde je kazdí 3 minister slobodomurár:
  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3202-stiny-lozi-nad-francii-kazdy-treti-ministr-je-svobodny-zednar.aspx
  Svetovláda Slobodomurárov a Illuminátov
  http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2590&mode=nested&order=0&thold=0

  Moze mi niekto vysvetlit tú vec, preco slobodomurári vítajú a oslavujú zvolenie Bergoglia za pápeza?

  http://masonicpressagency.blogspot.sk/2013/03/13032013-jorge-mario-bergoglio-elected.html

  13.03.2013 | Jorge Mario Bergoglio elected Pope Francis I at 187 years since the issuance of Quo Graviora Papal Bull against Freemasonry
  Wednesday, 13 March 2013
  Vatican. Today was elected the new Pope, successor of Pope Benedict XVI (Pope Emeritus) at the helm of the Vatican. The one who will be called Pope Francis I (Francis of Assisi), is the Argentine Cardinal Jorge Mario Bergoglio, former Archbishop of Buenos Aires. The new Pope is of Italian origin and member of the Jesuit Order (11 March 1958). His actions in recent years in Argentina have indicated that he is part of the Catholic orthodoxy.

  Pope Francis is the first pope from Latin America, where countries have suffered due to the Catholic Inquisition. Today also marks 187 years since Pope Leo XII issued the Quo Graviora Papal Bull a document against Freemasonry.

  http://masonicpressagency.blogspot.sk/2013/03/grand-lodge-of-argentina-welcomes.html
  Grand Lodge of Argentina welcomes the election of Pope Francis
  Saturday, 16 March 2013
  Buenos Aires, Argentina. Grand Lodge of Argentina officially welcomed the election of Cardinal Jorge Bergoglio as the Pope of the Catholic Church and Sovereign of the Vatican. Argentinian Grand Master Angel Jorge Clavero considers that this appointment brought recognition to Argentine nation.
  In the last week several Grand Lodges in Latin America, Europe and Asia (Lebanon) welcomed the election of the new Catholic Pope.

 6. br. Felix OFM píše:

  Na stránkách Monos jsem se dozvěděl o tomto Vašem článku, vážený pane Pospíšile. Ač se internetových diskusí neúčastním a žádné komentáře nepíši, zde učiním výjimku. Vzhledem k nastalé vážné situaci zní mé vyjádření takto: Doslova podepisuji tento text jako výraz svého naprostého souhlasu s ním, děkuji, že byl takto napsán a jsem připraven od v článku uvedených hitlerovců nést trest, který na mě za můj podpis tyto lidské zrůdy uvalí.
  br. Felix, františkán
  (bez vědomí představených)

  • Hamish píše:

   K tomu prvnímu článku – je zajímavé si povšimnout, jak dlouho to vydrželo nejen jako otvírák, ale dokonce i na titulní stránce Hovinek. Odhaduji, že necelou hodinu.
   Samo o sobě svědčí, kam je třeba veřejné mínění formovat.
   Zajímavé jsou diskuse pod většinou článků v médiích. Lidé se, vzdor formaci, nebojí označovat věci pravými jmény, jak by řekl Klaus – na oficiální propagandu neskáčí.
   Což je prd platný, anžto na Sýrii se stejně zaútočí a nikdo s tím nic neudělá.

 7. Jáhen píše:

  F.K. Ladislav na webu NSj uveřejnil zajímavý článek, z něhož vyjímáme“
  „Exhumace mrtvoly?
  Bylo pro mě nepředstavitelné, že se bývalý prezident přimkne k madam Bobo, která nedokázala oslovit voliče v prezidentských volbách. Její nepříjemný, agresivní styl kampaně, její urážení se při každé druhé otázce, to byly důvody, proč nebyla pro českého voliče zkousnutelná. A najednou by se její soukromá strana měla stát útočištěm favorita a miláčka Klause, ke kterému vzhlíží s posvátnou a nekritickou oddaností?“

  Z toho plyne, že DOST nemá koncepci, je to „dost“, ale málo konstruktivního. A to bylo už za pana Bátory. Už ten manifest je jakýsi slepenec kam nejít, než aby ukazoval, kam jít. Takže dovede mnohé lidi naštvat, ale nedovede mnohé nadchnout.

 8. Teofil píše:

  jenom aby to nebylo tak jak s Íránem k vůli jadernému výzkumu, pak se zdražila ropa a lodě odpluly

 9. Paul Max píše:

  Americe, jak bylo informováno, mají dojít co nevidět penízky. Nové půjčky a bankovky dodá (jak jinak) lichvoskvoucí sionisté. Ale každá sranda něco stojí a sionisté potřebují větší „Lebensraum“….: Buď napadnete Sýrii, nebo vám kohoutky zavřem, i tak to lze nahlížet. Chytrý způsob jak využít armády gojů k likvidaci nepřátel a nežádoucích obyvatelů země zaslíbené…
  Důvod k válce je naprosto druhotná a účelová záležitost.

 10. Slova moudrého rabína a... píše:

  Slova moudrého rabína

  http://eretz.cz/2013/07/mezi-syrskou-skyllou-charybdou/#more-19293

  Ještě bych upozornil, že dřívější zásahy ze strany Spojených států a „Západu“ vedly k „vnucení“ demokracie, nebo alespoň vlády západního typu. (Japonsko 1945, Jižní Korea, válka ve Vietnamu (nepodařilo se). Vyvrátit diktátora a nechat řádit islamisty, vykašlat se na křesťanskou menšinu??….
  Kdybych byl „válečný štváč“:), řekl bych, že úspěch Západu mohl nastat jen při obsazení – pozemní operaci. Nebo nějakým naprosto systematickým do detailu vypracovaným mezinárodním tlakem. Něco zbombardovat a nechat osudu…??

  Pax

  Jan

  P. S. Papež František vyhlásil 7. září jako Den modlitby a půstu za mír v Sýrii

  http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=18788

 11. Karol Dučák píše:

  Veľmi dobre napísané. Klobúk dole, palec hore. Vďaka, pán Pospíšil.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: