Akce na listopad 2013

Hřbitov o Dušičkách

Seznam nejdůležitějších tradičně katolických akcí a pro-life akcí plánovaných na listopad 2013. Více informací (dle mých možností průběžně aktualizovaných) naleznete ZDE. Především maminky a nastávající maminky z Jižní Moravy upozorňujeme také na kurzy a akce brněnského CENAPu. Pokud máte pocit, že v tomto seznamu nějaké akce chybí, neváhejte na ně upozornit v diskusi pod příspěvkem…

1. listopad – svátek Všech svatých – seznam tradičních bohoslužeb naleznete ZDE.

2. listopad – památka Všech věrných zemřelých – seznam tradičních bohoslužeb naleznete ZDE. Dále též večer je držena Vzpomínka na nenarozené.

5. listopad – v Praze bude Prof. Evžen Kindler přednášet na téma „Věřící přírodovědec čte v Bibli o stvoření“. Sál 318, 3. patro, Český Svaz Vědeckotechnických Společností, Novotného lávka 5, Praha 1. Začátek v 18:00.

6. listopad – v Praze se uskuteční další dějství pro-life pochodu Odvahu k životu. Začátek v 17:00 na Mariánském náměstí. Více ZDE.

9. listopadv kapli Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě uskuteční Modlitby za ochranu života. Začátek v 13:30. Bližší informace na webu.

11. listopad – ČR Brno odvysílá další díl Bylinkové poradny P. Jiřího Pleskače v rámci pořadu Apetýt. Začátek v 10:30. Pořad je možné poslouchat také online prostřednictvím internetu, kde se také dají dohledat veškeré starší díly.

28. listopad, – před fakultní nemocnicí v Olomouci se uskuteční Modlitby za záchranu nenarozených dětí. Pořádá olomoucká pobočka Hnutí pro život ČR. Začátek v 16:00. Na tentýž úmysl je sloužena v tentýž den Mše sv. v kostele Neposkvrněného početí Panny Marie v 18:00.

Ignác Pospíšil

One Response to Akce na listopad 2013

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: