XII. Hovory na pravici: Kulturní válka, gender a juvenilní justice

V pondělí 3. března 2014 se v Praze odehrály XII. Hovory na pravici, které zorganizovala konzervativní Akce D.O.S.T. Na nesmírně důležité téma Kulturní válka včera a dnes vystoupili panelisté Michal Semín, Alena Povolná a Lucie Boddingtonová, akci moderoval Petr Bahník.

Jako první vystoupil Michal Semín, který na úvod shrnul a popsal kulturní hegemonii marxismu a jeho dlouhodobý masívní útok na rodinu a křesťanské hodnoty, jehož účelem je otevřít cestu k revoluční přeměně světa.

Poté nastoupila Alena Povolná, která podrobněji představila nebezpečné a destruktivní idologie genderu, queer (a vůbec LGBT) a feminismu, na nichž stojí současný generální útok na rodinu a křesťanské hodnoty. Pro někoho možná nudný, nicméně obsahově slušný přehled informací o nebezpečných ideologiích, jejich organizacích a představitelích a metodách, jakož i klíčových událostech.

Po paní Povolné pokračovala Lucie Boddingtonová, která představila mimořádně zvrhlý systém juvenilní justice ve Spojeném království, který vytvořil ideální podmínky pro odebírání dětí a obchod s nimi. Mluvila o konkrétních případech rodičů evidentně bezdůvodně připravených o jejich děti. Mluvila o stovkách rodičů uvězněných za to, že promluvili veřejně o tom, jak jim stát uloupil jejich děti, protože tyto procesy jsou přísně tajné a prozrazení detailů z nich se trestá vězením. Zejména její vystoupení doporučuji k poslechu jako jejzajímavější a nejzáživnější z celého večera (zač. ve 14:30 na druhém videu).

Mimochodem, na konci svého příspěvku zmínila paní Boddingtonová i Českou republiku a Slovensko ve vztahu k tomuto zrůdnému systému ve Spojeném království a bohužel je nutno říci, že i zde se při srovnání se Slováky musíme stydět…

Ignác Pospíšil

3 Responses to XII. Hovory na pravici: Kulturní válka, gender a juvenilní justice

  1. cinicius píše:

    Lucie Boddington o juvenilní justici v talk show Svet za oponou II: http://www.youtube.com/watch?v=d6APnJbgW-g

  2. Beobachter píše:

    Ano, toto je onen Anglosaský svobodný svět. Tenhle hnůj je třeba radikálně vykydat. Uleví se mi až přijdeou v hranatých, železných maringotkách.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: