Katolické tábory, setkání a pobyty v létě 2014

Vyšebrodské setkání 2013

Toto je průběžně aktualizovaný seznam táborů, setkání a prázdninových pobytů vedených v (tradičně) katolickém duchu, které se uskuteční v ČR (či v blízkém zahraničí a s orientací na české děti a mládež) v čase letních prázdnin 2014.

Pokud zde podle vás nějaký chybí, ozvěte se, uvidíme, dá-li se tam doplnit. Podmínkou uvedení akce je důvěryhodný a osvědčený pořadatel, zajištěné (tradičně) katolické duchovní vedení a samozřejmě tradiční liturgie.

Děti (cca 6-14)

6.-19. červenec, Jaidhof (Rakousko): Tábor pro chlapce (chlapci 6-14 let). Dlouholetá tradice, pořadatelem je český priorát FSSPX. Cena za první dítě z rodiny je 1400,- Kč a za každé další 900,- Kč. Více informací ZDE.

13.-19. červenec, Štětí nad Labem (Severní Čechy): Letní tábor pro děti (7-12 let) z katolických rodin. Tábor pořádají osvědčené organizace: FSSP, Orel župa Svatováckavská a Katolická farní kolatura Štětí nad Labem. Cena je 1100,- Kč. Nutno přihlásit se do konce června, podrobnosti ZDE.

20. červenec – 2. srpen, Jaidhof (Rakousko): Tábor pro dívky od 6 do 13 let. Dlouholetá tradice, pořadatelem je český priorát FSSPX. Cena za první dítě z rodiny je 1400,- Kč a za každé další 900,- Kč. Více informací ZDE.

23. červenec – 1. srpen, Vyšší Brod (Jižní Čechy): Setkání katolických dětí ve Vyšším Brodě (chlaci i dívky 6-14,0 let). Druhý ročník, pořadateli jsou rodina Krutských a Ignác Pospíšil, duchovní vedení zajistí vyšebrodský klášter. Cena za první dítě z rodiny je 1500,- Kč, za druhé 1300,- Kč a každé další 1100,- Kč, přičemž slevy pro potřebné jsou možné. Nutno přihlásit se do konce června, více informací ZDE.

 

Mládež (cca 14 a výš)

20.-26. červenec, Štětí nad Labem (Severní Čechy): Letní tábor pro mládež (13-17 let) z katolických rodin. Tábor pořádají osvědčené organizace: FSSP, Orel župa Svatováckavská a Katolická farní kolatura Štětí nad Labem. Cena je 1100,- Kč. Nutno přihlásit se do konce června, podrobnosti ZDE.

2.-8. srpen, Jaidhof (Rakousko): Tábor pro dívky od 14 do 22 let. Dlouholetá tradice, pořadatelem je český priorát FSSPX. Cena je 900,- Kč. Více informací ZDE.

26.-31. srpen, Nová Říše (Vysočina): Pobytí v Nové Říši (mladí od 17 let výše). Pořádají osvědčené organizace: FSSP, Orel župa Svatováckavská a Una Voce Česká republika. Cena je 800,- Kč. Nutno přihlásit se do 31. července, podrobnosti ZDE.

Ignác Pospíšil

5 Responses to Katolické tábory, setkání a pobyty v létě 2014

  1. antal89 píše:

    Tak tam můžeš přidat ještě Setkání mládeže v Nové říši na Moravě od 26. do 31. srpna. Pořádá FSSP, Orel,župa svatováclavská a Una Voce Česká republika. Podrobnosti budou brzy zveřejněny.

  2. Zdeňka Rybová píše:

    Jaké setkání mládeže? Podrobnosti máte, prosím? Nic nevíme a zajímá nás to!

  3. […] Související stránky: Setkání katolických dětí ve Vyšším Brodě 2014 Katolické tábory, setkání a pobyty v létě 2014 […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: