Duše a hvězdy se přesouvají

Oznamujeme všem čtenářům a příznivcům, že časopis Duše a hvězdy se přesouvá na novou adresu http://www.duseahvezdy.cz/ .

Tam by nás už neměla otravovat vlezlá a mnohdy necudná reklama. Tyto stránky na WordPressu zůstanou zachovány, nicméně diskuse nechť pokračují a nové články se objevují na nové adrese.

Ignác Pospíšil, šéfredaktor

4 Responses to Duše a hvězdy se přesouvají

 1. antal89 píše:

  Ať se Duším a hvězdám na novém webu daří!

 2. Michal Kretschmer píše:

  Pochopil jsem, že nové články budou už jen na http://www.duseahvezdy.cz/ . Ale není mi jasné, zda nově vložené komentáře k článkům na http://www.duseahvezdy.cz/ se budou replikovat také na https://cirkev.wordpress.com/ a obráceně. Jak to tedy je?

  Problém vidím v tom, že jsem u mnohých článků na https://cirkev.wordpress.com/ měl nastaveno zaslání upozornění o novém příspěvku emailem, což se asi nepřeneslo na http://www.duseahvezdy.cz/ . Budu tedy muset sledovat nejnovější komentáře na http://www.duseahvezdy.cz/ . Je to tak?

  • cinicius píše:

   Vypadá to, že ano…

   • Michal Kretschmer píše:

    Na nových stránkách http://www.duseahvezdy.cz při zadávání komentáře nechám před odesláním předvyplněné zatržení políčka „Informujte mě o nových příspěvcích na blogu emailem“, ale nic se neděje, na nové komentáře mi nepřijde upozornění. Je to všeobecný problém nebo jen můj?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: